Kontaktuppgifter

Telefon08-774 08 30

Öppettider Mån-tors 06:30-16:00 Fre 06:30-13:15

BesöksadressDalhemsvägen 28, 141 46 Huddinge, Stockholm

LeveransadressFörrådsvägen 2, 141 46 Huddinge, Stockholm

Medarbetare

Dennis Forssell
VD
Svetsansvarig (IWS), Försäljningansvarig

08-774 08 32
dennis@fsmide.se
Jens Reiser
Projektansvarig, Kvalitetsansvarig, Försäljning svetsad balk
08-774 08 34
jens@fsmide.se
Sören Holtgård
Produktions och logistikansvarig, Avrop
070-759 15 43
soren@fsmide.se
Jonny Nydahl
Servicearbeten, Direktorder, Montagegods
070-697 07 00
jonny@fsmide.se
Anders Näsman
Arbetsledare
070-361 84 96
anders@fsmide.se
Caroline Forssell
Ekonomiansvarig, Arb.miljöansvarig
08-774 08 30
caroline@fsmide.se
Anna Stigenberg
Kontor, Admin
08-774 08 30
anna@fsmide.se